خانه

سازمان بسیج مداحان

شناسه خبر: 254

مرثیه غیرت؛ نمایشی برای ایام فاطمیه

نمایش مرثیه غیرت، کاری از گروه هنری نینوا به مناسبت ایام فاطمیه در مسجد رضایی به مدت یک هفته انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان،  «سعید محمدی» در گفت‌وگویی اظهار داشت: این نمایش کاری از گروه هنری نینوا به مناسبت ایام فاطمیه است که در مسجد رضایی به مدت یک هفته از ۱۳ تا ۱۹ دی‌ماه اجرا می‌شود.

تهیه‌کننده نمایش مرثیه غیرت، افزود: گروه هنری نینوا حدود ۴ سال است که در ایام فاطمیه به اجرای تئاتر، با حال و هوای این ایام می‌پردازد و هرسال یک موضوع روز را با ارتباط دادن به شهادت حضرت زهرا(س) برروی سن می‌برد که در سال‌های گذشته این نمایش روزانه با بازدید ۴۰۰ نفری همراه بود.

محمدی با بیان اینکه این نمایش در مسجد رضایی اجرا می‌شود و در فضای این مسجد سن طراحی کرده‌ایم، گفت: امسال باتوجه به آنکه روز ۱۷ دی‌ماه سالروز کشف حجاب رضاخانی در ایام فاطمیه قرار گرفته است، موضوع حجاب را انتخاب کرده‌ایم.

تهیه کننده  نمایش «مرثیه غیرت» تصریح کرد: این نمایش به کارگردانی محسن انصاری و نویسندگی علیرضا صادقی از ۱۳ تا ۱۹ دی‌ماه هرشب ساعت ۲۰ در مسجد رضایی واقع در میدان خراسان، خیابان خاوران، خیابان شهید بنی‌طبا برگزار می‌شود و تماشای آن برای علاقه‌مندان رایگان است اما از قبل برای حضور باید با شماره ۰۹۰۱۵۸۰۹۰۶۵ تماس حاصل و رزرو کنند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.