خانه

سازمان بسیج مداحان

مسئول سازمان بسیج مداحان استان گیلان:

پیشکسوتان نقش مهمی در بصیرت افزایی جامعه ستایشگری دارند

مسئول سازمان بسیج مداحان استان گیلان گفت: پیشکسوتان به عنوان چراغ‌های روشن در مسیر خادمی اهل بیت(ع) نقش مهمی در بصیرت افزایی جامعه ستایشگری دارند

مصطفی منزوی مسئول سازمان بسیج مداحان استان گیلان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان گفت:  بعد از اهانت به امام حسین(ع) در عاشورای سال 88 ، مردم در روز 9 دی به خیابان ها آمدند و انزجار خودشان را از سران فتنه اعلام کردند.

وی ادامه داد: این حرکت مردم برگرفته از قیام عاشورا بود  و جامعه ستایشگری نقش مهمی در خلق این حماسه بزرگ داشتند

وی افزود: دست خدای متعال و روح حسین‌ابن ‌علی در روز 9 دی مشاهده می‌شدو  مردم در نهم دی به برکت حضرت سیدالشهدا(ع) در صحنه آمدند و بساط فتنه و فتنه انگیزی را جمع کردند.

منزوی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید بر حضور جوانان در عرصه های جدی انقلاب فرمودند: اگر حضور جوانان و هیئت‌های مذهبی و انسجام آنها نبود حماسه 9 دی با این عظمت بوجود نمی آمد.

منزوی درباره نقش پیشکسوتان در عرصه‌های مختلف انقلاب گفت: پیشکسوتان به عنوان چراغ‌های روشن در مسیر خادمی اهل بیت(ع) نقش مهمی در بصیرت افزایی جامعه ستایشگری دارند و در این زمینه وظیفه سنگینی بر عهده آنها است زیرا آنها انقلاب را درک کرده‌اند، سختی های انقلاب را چشیده‌اند، دوران دفاع مقدس را با تمام وجود لمس کرده‌اند  به عینه دیده‌اند برای به ثمر رسیدن این انقلاب چه زحماتی را متقبل شده اند و  اگر در تبیین ارزش های انقلاب اسلامی کوتاهی کنند باید در محضر خداوند متعال و ائمه معصومین پاسخگو باشند.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان گیلان در حصوص فعالیت‌های این سازمان در هفته بصیرت اذعان داشت: با توجه به برنامه‌های ابلاغی سال 98 تربیت مداحان ارزشی و انقلابی مقرر شده برنامه وزین شعر آئینی در ایام با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شود.

وی در خاتمه گفت: در این برنامه که برای اولین بار در سطح استان گیلان برگزارمی شود تعدادی از شعرای آئینی استان به شعر‌خوانی در موضوع بصیرت، دفاع مقدس و وصف حضرت فاطمه زهرا(س) خواهند پرداخت و امید است چنین برنامه‌هایی در آینده تدوام یابد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.