خانه

سازمان بسیج مداحان

بیانیه سازمان بسیج مداحان استان البرز به مناسبت یوم الله ۹ دی

۹ دی، روز خروش ملّت بصیر ایران علیه طغیان و فتنه بود

اعضای سازمان بسیج مداحان استان البرز با گرامیداشت این روز بزرگ بیانیه ای صادر کرد

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،اعضای سازمان بسیج مداحان استان البرز با گرامیداشت این روز بزرگ همگام با سایر اقشار با تمام توان  برای حفظ وحراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در جنگ آشکاری و پنهانی که دشمنان این مرز و بوم برای مرعوب و نا امید کردن مردم بکار بسته اند لحظه ای کوتاهی و درنگ نخواهیم کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج مداحان استان البرز به مناسبت گرامی داشت ۹دی ماه روز بصیرت

 

 «فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لا یُوقِنُونَ»

9 دی، روز خروش ملّت بصیر ایران علیه طغیان و فتنه بود، روزی به وسعت دریای خروشانی از خشم ملتی انقلابی و بصیر علیه عده ای فتنه گر

روزی که بصیرت اقشار مختلف مردم به رخ عده ای خواص بی بصیرت کشیده و طومار چندین ماهه توطئه ها وکید و مکر بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی ایران در هم پیچیده شد.

9دی، روز حماسه بود، روز بصیرت، روز بیداری و روز اثبات ولایت مداری ملتی آگاه و عاشق که میخواست اثبات کند که دیگر بار تاریخ تکرار نخواهد شد و ولایت تنها نخواهد ماند.

9 دی در تاریخ به نام ملتی ثبت شد که آمدند تا بگویند پاسدار خون هزاران هزار شهیدی هستند که جان دادند تا وطن ندهند، خون دادند تا عزت ندهند.

اکنون نیز که در آستانه دهمین سالگرد این روز پر فروغ هستیم، ملت ایران به دفعات چشم فتنه را کور و دشمنان قسم خورده نظام جمهوری سلامی ایران را ناامید کرده اند تا ثابت کنند مادامی که ظلم و زور نظام سلطه هست، یگانه نسخه رهایی بخش و پیروزی ملت ایران بصیرت و ظلم ستیزی و ایستادگی و مقاومت خواهد بود.

9 دی پیامی بود برای نشان دادن اندیشه ژرف جمهوریت بر مدار #اسلام انقلابی و بلند کردن بانگ ظلم ستیزی در تمام دنیا که هیمنه پوشالی غرب را در هم شکست و چهره سیاه  منافقین داخلی و  غرب گرایان رانشان داد.

 اعضای سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی استان البرز، با گرامیداشت این روز بزرگ در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران،  بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق می‌کنیم و اعلام می‌داریم همگام با سایر اقشار جامعه در راهپیمایی ۹ دی شرکت نموده و با تمام توان  برای حفظ وحراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در جنگ آشکاری و پنهانی که دشمنان این مرز و بوم برای مرعوب و نا امید کردن مردم بکار بسته اند لحظه ای کوتاهی و درنگ نخواهیم کرد.

 

ومن الله التوفیق

دی ماه ۱۳۹۸

 

سازمان بسیج مداحان استان البرز

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.