عکس/دیدار مسئول بسیج مداحان با حاج علی انسانی

نسخه مناسب چاپ
حاج مجتبی روشن روان مسئول سازمان بسیج مداحان کشور با مداح و شاعر اهل بیت علیه السلام حاج علی انسانی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، ریاست سازمان بسیج مداحان کشور حاج مجتبی روشن روان از استاد  پیشکسوت عرصه مدح و منقبت اهل بیت علیهم السلام  حاج علی انسانی عیادت کرد. در این دیدار صمیمانه و پربرکت جناب استاد علی انسانی ضمن بیان تبریک وابرازخرسندی ، انتخاب شایسته ایشان را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون مسئلت کرد.

در ادامه استاد انسانی ضمن بیان نکات ارزشمند در خصوص جامعه مداحان کشور لزوم توجه بیش از پیش به نسل جوان این عرصه و مداحان نوپای آستان اهل بیت علیهم السلام را خاطر نشان نموده و افزودند باید ساز و کاری فراهم شود که ارتباط مداحان نوظهور با پیشکسوتان و اساتید اهل فن ، روز به روز تقویت و اعتلا یابد.

همچنین در ادامه استاد انسانی ضمن ابراز شرمندگی خود در پیشگاه امام حسین علیه السلام  بابت انجام وظیفه نوکری به جایگاه رفیع مداحی و ستایشگری اهل بیت علیهم السلام اشاره نموده و فرمودند که این جایگاه به هیچ عنوان قابل معامله با مادیات نبوده و هیچ هدیه مادی ، حق نوکر این آستان را نمی تواند ادا کند و نخ قنداقه طفل شش ماهه امام حسین علیه السلام با هیچ مبلغ دنیایی قابل معامله نیست.

خبرهای تازه