خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی : بسیج مداحان بزرگترین شبکه ستایشگری کشور را ایجاد کرده است.

ارجونی گفت: همزمان با هفته بسیج و روز ملی گرگان، همایش «نغمه سرایان اهل سنت» کشور در گرگان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، «یوسف ارجونی» ریاست سازمان بسیج مداحان در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج و همایش نغمه سرایان اهل سنت کشور برگزار شد، گفت: بسیج نیروی آماده در همه عرصه ها برای تلاش جهادی برای رفع همه نیازهای امروز کشور در حوزه های مختلف است.

رئیس سازمان بسیج مداحان کشور افزود: امروز بسیج مداحان بزرگترین شبکه ستایشگری را در کشور ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه جوامع متعددی در حوزه ستایشگری در حال فعالیت هستند، ادامه داد: بسیج مداحان بزرگترین شبکه ستایشگری را در کشور دارد و بسیج در دورترین نقاط کشور پایگاه های بسیج و کانون مداحان ایجاد کرده است.

ارجونی با اشاره به برگزاری همایش نغمه سرایان اهل سنت، گفت: امروز یکی از مهمترین کارهایی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود انجام داد، تلاش برای یکپارچگی و برادری و کنار هم بودن و قرار دادن اقوام و مذاهب در کنار هم است و این یک ظرفیت بالایی است که در نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.

وی افزود: حفظ و تقویت وحدت هم شعاری نباید باشد بلکه باید در عمل هم انجام شود.

رئیس سازمان بسیج مداحان کشور اضافه کرد: امروز اهل سنت محبان اهل بیت(ع) هستند و در جلسات متفاوت و برنامه های متفاوت برای این موضوع داشته و شعرای خوبی برای حوزه اهل بیت (ع) دارند.

ارجونی خاطرنشان کرد: همایش نغمه سرایان اهل سنت دو سال در استان کردستان برگزار شد و امسال برای سومین بار همزمان با روز ملی گرگان در استان گلستان و شهرستان گرگان برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری یان همایش را ایجاد یکپارچگی، وحدت و برادری بین همه اقوام دانست و تاکید کرد: باید تلاش شود در سال های آینده نسبت به کیفیت سازی این همایش اقدامات جدی تری صورت گیرد تا بتوانیم بخش اعظمی را هماهنگ کنیم تا در این همایش ها حضور یابند.

رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: امسال به دلیل شرایط کرونایی 100 نفر مداح و شاعر و نویسنده از سراسر کشور هماهنگ شده است که در همایش حضور یابند.

وی افزود: همایش دو روزه است و مراسم افتتاحیه عصر فردا (سه شنبه 2 آذر) در تالار فخرالدین اسعدگرگانی و اختتامیه در روز (چهارشنبه 3 آذر) در داشنگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

ارجونی، اجرای گروه های مدیحه سرایی، قرائت شعر توسط شعرای اهل سنت و برگزاری کارگاه را از برنامه های یان همایش برشمرد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.