خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی:100 نغمه‌سرای اهل سنت گردهم می‌آیند

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی، با اشاره به اینکه همایش بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی به مدت 2 روز برگزار می‌شود، گفت: هدف از برگزاری این همایش ایجاد وحدت میان شیعیان و اهل سنت است.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، یوسف ارجونی، رئیس سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی  با اشاره به برنامه‌های این قشر در هفته بزرگداشت بسیج اظهار داشت: در این ایام دو برنامه ملی از سوی بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی برگزار خواهد شد. نخست، سومین همایش نغمه‌سرایان اهل سنت با عنوان «بسیج نغمه وحدت» که فردا سه‌شنبه ۲ آذرماه به مدت ۲ روز در گرگان برگزار و دومین مراسم برگزاری دعای ندبه در محل حسینیه شهدای بسیج میباشد

 

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این همایش ایجاد وحدت میان شیعیان و اهل سنت براساس مطالبه مقام معظم رهبری از جامعه ستایشگری کشور است، گفت: در این همایش از تمام استان‌ها ۱۰۰ نفر از گروه‌های همخوانی، مدیحه‌سرایی، شاعران و نویسندگان حضور خواهند داشت و بناست از بیانات سخنرانان شیعه و سنی و همچنین حضور برخی اساتید و اندیشمندان برای کارگاه‌های آموزشی جانبی این همایش استفاده کنیم.

ارجونی گفت: حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی، رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس و همچنین رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی زاهدان و جمعی دیگر از سخنرانان حضور خواهند داشت.

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی افزود: وحدت دو بال شیعه و سنی دارد که ان‌شاءالله امیدواریم با برگزاری این برنامه‌ها بتوانیم بیش از پیش موجب تقویت آن شویم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.