خانه

سازمان بسیج مداحان

بیانیه سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی در سالروز 13آبان

سازمان بسیج مداحان وهیآت مذهبی کشور، به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیروخط امام(ره) و روز دانش‌آموز، بیانیه ای را صادر کرد.

13آبان، براي ملت بزرگ و مبارز ايران، يادآور خاطرات تاريخي تلخ و گزنده‌اي از جنايات، تجاوزات، ايجاد بحران و توطئه‌هاي گوناگون دولت آمريكا در ايران و كشورهاي مختلف دنيا است.

در سیزدهم آبان 1358 نیز فرزندان خمینی کبیر(ره) با فتح لانه جاسوسی، سیلی دیگری بر گونه‌های استکبار جهانی کوبیدند تا برای همیشه رؤیای بازگشت به ایران اسلامی را فراموش کند.

امروز ملت فهیم، مسلمان و انقلابی ایران و به ویژه نوجوانان و جوانان دانش آموز و دانشجو در حالی به گرامیداشت مجاهدت‌های تاریخی خود می پردازند که ملتهای مستضعف، در اقصی نقاط گیتی بیدار گشته و علیه حکومت‌های جور به حرکت در آمده اند. در 13 آبان امسال، دانش آموزان و جوانان امت اسلامی، پیروزی ملل مستضعف بر استکبار را نوید می دهند.

توقیف نفتکش دزدان آمریکایی ،فرار خفت بار  تروریست‌های غربی از افغانستان ،توطئه‌های اخیر رژیم صهیونیستی در سطح منطقه و همچنین شکست های پی درپی این غده سرطانی در منطقه چیزی جز حقارت برای غربی‌ها و متحدانش به بار نیاورد .

عملیات غرورآمیز پاسداران انقلاب در چنین روزمبارک ،نویدی بزرگ را برای امت اسلامی رقم زد و پیام رهبر عظیم الشان انقلاب امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در خصوص افول غربی‌ها و مستکبران را به جهانیان به تعبیر واقعی رساند تا آمریکا و هم پیمانانش بدانند روز ۱۳ آبان از تسخیر لانه جاسوسی تا به امروز یوم اللهی بی بدیل است.

سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور، ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، شهدای انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب، همراه و هم‌صدا با سایر اقشار ملت عاشورایی ایران اسلامی، آمادگی خود را برای رویارویی با استکبار جهانی در تمامی عرصه‌های دفاع از انقلاب و نظام اعلام می‌دارد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.